Czym jest „CZAS PRZEŁOMU”? Kiedy można spodziewać się kolejnych wydarzeń z tej serii?

„CZAS PRZEŁOMU” to wydarzenie, podczas którego ludzie po raz pierwszy spotykają się z Jezusem i oddają mu swoje życie. Celem jest, aby mieli oni możliwość usłyszeć PRAWDZIWĄ EWANGELIĘ oraz zrozumieć, co tak naprawdę Jezus zrobił na krzyżu. Planujemy, aby było to wydarzenie cykliczne, przeprowadzane raz w roku w każdej części Polski (północ, południe, wschód i zachód). Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby osób. Jako chrześcijanie chcemy, aby Ewangelia była głoszona w Polsce w potężnym wymiarze. Mamy w sercu pragnienie, aby zrobić to w najlepszy i najefektywniejszy sposób. Dość strachu i ukrywania się. Czas, żeby chrześcijaństwo zaczęło dominować w Polsce i miało wpływ na społeczeństwo. Jesteśmy przekonani co do tego, aby wydarzenia z serii „CZAS PRZEŁOMU” odbywały się na szeroką skalę, jednocześnie w trosce o najwyższą jakość każdego z nich. Robimy to dla naszego potężnego Pana – NAJLEPSZEGO z NAJLEPSZYCH – dlatego też chcemy podejść do powierzonego nam zadania najlepiej jak tylko jest to możliwe.

Pierwsze wydarzenie „CZAS PRZEŁOMU” odbyło się w czerwcu 2018, w obiekcie GDYNIA ARENA. Udział wzięło niemalże 2000 osób, a kilkaset publicznie oddało swoje życie Jezusowi. W projekt zaangażowanych było kilkanaście kościołów z północnej części Polski, przyprowadzając swoich bliskich, którzy jeszcze nie poznali Jezusa osobiście. Jakże owocny początek! Jeśli tak wyglądało pierwsze wydarzenie „CZAS PRZEŁOMU”, to jak będą wyglądać pozostałe?

Bardzo mocno stawiamy na jakość oraz profesjonalizm. Czas, aby chrześcijaństwo przestało kojarzyć się z ubóstwem oraz stratami i nudą. Nasz Bóg nie jest ubogi, nie jest nudny, ani nie chce nam niczego odebrać. Dlatego właśnie tak mocno inwestujemy w jakość podczas organizowanych przez nas wydarzeń oraz chcemy wyposażać całe zaplecze (muzyków, akustyków, techników) w najlepszy sprzęt. Wszystko po to, aby imię JEZUSA zostało uwielbione w niezwykły sposób – On jest tego godzien! Zorganizowanie takich wydarzeń wiąże się z ogromnymi nakładami pracy oraz finansów. Koszt czerwcowego wydarzenia w Gdyni wyniósł 75 000,00zł. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Bogu oraz kościołom, a także wszystkim ludziom, którzy wspierali to wydarzenie w modlitwie oraz finansowo. Z Bożą przychylnością oraz z waszym wsparciem staliśmy się świadkami niezwykłych rzeczy. Wiele osób doświadczyło Jezusa osobiście, a jeżeli chodzi o finanse, to cała inwestycja się zwróciła. Chwała Jezusowi!
Jednak dopiero się rozkręcamy. Czas na kompletną Bożą inwazję. A za wszystko Chwała naszemu Panu – Jezusowi Chrystusowi!

Nie przejdź obok obojętnie i stań się tego częścią!
Jeśli chcesz zostać naszym partnerem i podzielasz pragnienie, aby ujrzeć Ewangelię głoszoną w całej Polsce, możesz nas wspierać w modlitwie oraz finansowo, wpłacając wybraną przez Ciebie kwotę na konto fundacji „Narody w Ogniu” tutaj: http://www.nationsonfire.org/wesprzyj/

Przed nami kolejne wydarzenia. Poniżej przedstawiamy szczegóły nadchodzących spotkań:
* CZAS PRZEŁOMU | LEGNICA 2018 * 27.10.2018
Link do wydarzenia na FB
Link do zakupu biletów

* CZAS PRZEŁOMU | KRAKÓW 2018 * 03-04.11.2018
Link do wydarzenia na FB
Link do zakupu biletów

* CZAS PRZEŁOMU | LUBLIN 2019 * 23.02.2019
Link do wydarzenia na FB
Link do zakupu biletów

Poniżej video z pierwszego wydarzenia „CZAS PRZEŁOMU | GDYNIA ARENA 2018”