10 000 nawróceń w Polsce w 2018!

To nasz cel nr 1 na rok 2018. Wierzymy że zostało to zainicjowane przez Pana który włożył w nasze serca wizję ku temu aby w 2018 roku minimum 10 000 osób oddało swoje życie Jezusowi ! Z tego powodu na 2018 rok zaplanowaliśmy 4 duże wieczory Ewangelizacyjne na Północy, Południu, Wschodzie i Zachodzie Polski. To będą wyjątkowe spotkania na których wierzymy w potężne działanie Boże które przemieni ludzkie życia ! Zaczynamy już w czerwcu na północy kraju w Trójmieście w Gdyńskiej Arenie gdzie przygotowujemy miejsca dla 3500 osób! W październiku i listopadzie przyjdzie czas na pozostałe 3 wydarzenia a będą to Kraków na Południu, Lublin na Wschodzie oraz Legnica na zachodzie. Będą to wydarzenia Ewangelizacyjne na których będzie głoszona prawdziwa Ewangelia o prawdziwym Bogu który żyje dziś wśród nas! Szczegóły wkrótce w zakładce „Wydarzenia

Spotkania dla Polonii w Europie

Wierzymy że jest potężne zapotrzebowanie jak i głód Boga wśród Polaków za granicą! Z tego powodu chcemy wyjść tej potrzebie naprzeciw i planujemy zorganizowanie spotkań w Krajach Europy takich jak Anglia, Niemcy, Holandia oraz kraje Skandynawskie.

Na ten moment mamy potwierdzenie o spotkaniach które poprowadzimy w Anglii w Styczniu (Southampton) a także w Marcu (Grantham). Więcej informacji o tych spotkaniach (miejsce i godzina) będzie można znaleźć w zakładce „Wydarzenia”.

Ogień dla Narodów!

Nie mamy wątpliwości że jest czas żniwa w Europie jak i na pozostałych kontynentach.
Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!” to fragment który bardzo mocno wyznacza kierunek służbie „Narody w Ogniu”. Z tego powodu planujemy kontynuacje rozsiewania Bożego przesłania w Krajach za oceanem gdzie przez ostatnie 2 lata widzieliśmy potężne Boże działanie podczas spotkań służby „Narody w Ogniu” w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Afryce. Natomiast w sierpniu 2018 planujemy dotrzeć do Azji gdzie będziemy usługiwać podczas konferencji „History Maker”.